Filmový kanál Prima MAX, společnost UPC a další partneři již potřetí připravili letní UPC MAX KINO. Každý čtvrtek po dobu deseti týdnů se tak můžete těšit na ty nejlepší české filmy, nominované na Českého lva za rok 2017.
 
 
upc
 
UPC NOVINKY červen
 
LETNÍ UPC MAX KINO - Od 21. 6. každý čtvrtek ve 21 hod. na střeše Centra Černý Most - Filmový kanál Prima MAX, společnost UPC a další partneři již potřetí připravili letní UPC MAX KINO. Každý čtvrtek po dobu deseti týdnů se tak můžete těšit na ty nejlepší české filmy, nominované na Českého lva za rok 2017. UPC MAX KINO začíná už 21. června ve 21 hod. promítáním filmu Bába z ledu.
 
Více o UPC MAX KINU ZDE
 
HORIZON GO – SLEDUJTE TV KDEKOLIV
S HORIZON GO SE BAVÍTE I NA DOVOLENÉ - S chytrou aplikací Horizon Go můžete sledovat televizní vysílání na mobilních zařízeních nejen doma, ale také kdekoli v zemích Evropské unie. Pusťte si svůj oblíbený seriál, ať už relaxujete u domácího rybníka, nebo u moře. Nemusíte se vázat dokonce ani na čas vysílání, svoje oblíbené pořady můžete i přes Horizon Go sledovat až 7 dní zpětně.
 
Více o Horizon Go ZDE
 
NOVÉ TITULY A MOŽNOSTI VE VIDEOTÉCE MYPRIME
THE CIRCLE, ŠPINDL, KTERÝ JE TEN PRAVÝ
 
V červnu rozšiřujeme naši videotéku MyPrime o další filmy a seriály. V napínavém moderním thrilleru The Circle se podíváte do blízké budoucnosti s Emmou Watson a Tomem Hanksem. Se známými „domácími“ herci se pobavíte u komedie Špindl a s Reese Witherspoon (Pravá blondýnka) budete zjišťovat, Který je ten pravý. Mezi další nové tituly patří například filmy Únos či Špína.
 
Nejsledovanější tituly ve videotéce MYPRIME – ULTIMATE AVENGERS, TEORIE TYGRA, PAT A MAT
Sledujte nově vaše oblíbené tituly z videotéky i bez připojení k internetu! - Videotéka MyPrime vám nově umožňuje sledovat vybrané filmy a seriály OFFLINE na mobilních zařízeních. Stačí si vybrat titul z videotéky MyPrime, stáhnout si jej do paměti telefonu či tabletu v místě s připojením k internetu. Následně, pokud jste na cestách nebo mimo svou domácí Wifi síť, stažený titul si přehrajete bez připojení k internetu.
 
Více o OFFLINE sledování ZDE
 
Více o MyPrime ZDE
 
ZÁKAZNICKÝ PORTÁL MOJE UPC
happyhome
 
NOVÁ FUNKCE V MOJE UPC
 
Využívat MOJE UPC se rozhodně vyplatí!
máte přehled o službách,
můžete přes portál pohodlně platit za naše služby
nebo se registrovat do chytrých aplikací, jako jsou Horizon Go, HBO GO či UPC Wi-Free.
 
Nově zde však můžete snadno vyřešit i případný problém s digitální televizí. Jedním tlačítkem provedete obnovu programové nabídky a nemusíte kontaktovat Klientské centrum UPC.
 
Vstup do MOJE UPC ZDE
borderleftbot
 
borderrightbot
 
Vstup do MOJE UPC ZDE
 
Více o obnově programové nabídky ZDE
 
SOUTEŽTE A BAVTE SE
od 30. 6. 20:15 - Prima KRIMI
 
PÁTREJTE S NOVÝM SERIÁLEM SHERLOCK NA PRIMA KRIMI
 
 
 
Od 30. června si nenechte ujít každou sobotu večer velmi dobře hodnocený seriál Sherlock a podívejte se, jak to vypadá, když detektiv kráčí po stopách zločinu v Londýně 21. století.
 
 
každý den v 7:25 a 20:15 - MINIMAX
 
STAŇTE SE BARBIE S MINIMAXEM
 
 
 
Nechte se vtáhnout do snového dobrodružství nejmladší sestřičky Barbie. Kouzelný svět Barbie Dreamtopia na vás čeká každý den v 7:25 a 20:15 na TV Minimax.
 
 
 
Navíc můžete soutěžit o knihy Pes Baskervillský a stolní hry Černé historky.
 
Soutěžte ZDE
Soutěžte ZDE
 
borderleftbot
 
borderrightbot
 
 
 
Navíc můžete vyhrát Barbie panenku s magickými vlasy.
 
Soutěžte ZDE
Soutěžte ZDE
 
borderleftbot
 
borderrightbot
 
JISKŘENÍ POKRAČUJE V EVROPĚ VC FORMULE 1 VE FRANCII - (22. - 24. 6.) - Soutěž o mikiny a sluneční brýle
 
Léto Fest – KABÁT, Chinaski, Wanastowi Vjecy, Mig 21, Anna K., No Name, BSP, Marek Ztracený, Iné Kafe, UDG, Sebastian a další
 
FOTBALOVÝ SVÁTEK 2018 - od 14. června – ČT sport HD - Začal fotbalový měsíční maratón, na jehož konci poznáme nového vládce nejpopulárnějšího sportu planety! Obhájí ho úřadující šampión z Německa? Vystoupí na vrchol hvězdná Brazílie nebo se naopak Argentina dostane k vytoužené trofeji?
 
PROGRAMOVÉ TIPY
 
VIASAT NATURE
VIASAT NATURE
JEDEN DEN V DIVOČINĚ
 
Tento úchvatný seriál o moderní historii přírody vyráží na 24hodinové výpravy s jedinečnými tvory naší planety a odhaluje důmyslné způsoby jejich prosperity.
 
JOJ CINEMA
JOJ CINEMA
ZA KAŽDOU CENU
 
Akční drama ze současnosti se odehrává v západním Texasu, kde je prakticky nemožné odlišit poctivého člověka od psance. Dva bratři se rozhodnou společně vyloupit celý řetězec poboček velké banky, která jim chce zabavit rodinné pozemky. Pomsta je zpočátku sladká, dokud se však sourozenci neocitnou v hledáčku neúprosného texaského šerifa (Jeff Bridges).
 
HBO
HBO
THOR: RAGNAROK
 
Thor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok – zkázu svého domova, kterou se snaží rozpoutat mocný nový nepřítel, nemilosrdná Hela.
 
 
HBO - od 9. července každé pondělí ve 20:00 - OSTRÉ PŘEDMĚTY - Novinářka Camille Preaker (Amy Adams), která se v minulosti potýkala s duševními problémy, se vrací do rodného městečka, aby informovala o případu zjevných vražd dvou malých dívek. Zatímco se Camille snaží poskládat střípky traumatické události ze své minulosti, dostane se do konfliktu s panovačnou matkou Adorou (Patricia Clarkson), znovu se uchýlí k řadě nebezpečných sebedestruktivních zlozvyků a až příliš se ztotožní s mladými oběťmi vraždy. To všechno v doprovodu výjimečně dobrého a všudypřítomného soundtracku.
 
 
FILMBOX PREMIUM
FILMBOX PREMIUM
DOBRÉ MRAVY
 
Letty Dobesh je zlodějka a podvodnice, která stojí jen krůček od něčeho horšího. Letty nedávno pustili z vězení, a tak se snaží zůstat na správné straně zákona. To se ale změní, když uslyší nájemného zabijáka, který byl najat manželem k vraždě manželky. Hrdinka se rozhodne akci vykonat sama, tím ale v zabijákovi získá protivníka, kterému musí čelit.
 
NAT GEO WILD
NAT GEO WILD
MĚSÍC ŽRALOKŮ
 
Jako každoročně, i letos k nám připlouvá oblíbený Měsíc žraloků. Celý červenec poběží na Nat Geo Wild nádherné i děsivé dokumenty o žralocích. Premiérové díly od pondělí 16. července do pátku 20. července vždy v 18 hodin.
 
AMC
AMC
PREACHER 3
 
Třetí sezona seriálu Preacher je thrillerem naruby, ve kterém sledujeme cestu kazatele Jesseho Custera ze západního Texasu (Dominic Cooper), jeho pohodářské ex-přítelkyně Tulip (Ruth Negga, nominovaná na Academy Award) a irského upíra jménem Cassidy (Joseph Gilgun), kteří podnikají dlouhou pouť, aby našli Boha, přičemž se zapletou do bitvy mezi nebem a peklem a vším, co se mezi oběma nachází.
 
borderleftbot
 
borderrightbot
 
241 005 100
 
 
 
po-pá 8-19 hod.
 
24hodinová technická podpora internetu
 
 
 
Facebook Youtube Twitter LinkedIn Instagram
Užijte si každý moment – upc
 
 
 
 
Toto je obchodní sdělení společnosti UPC Česká republika, s.r.o., v případě, že si nepřejete dále dostávat marketingové materiály a obchodní sdělení o UPC, klikněte, prosím, zde.